برآمده از دل ما
نشسـته بر تن شما

آنجا که لذت یک کسب و کار خانوادگی آغاز شد …

با آرامش و اطمینان به افقی درخشان ‌اندیشیم و در آن مسیر قدم بر می‌داریم.

ما در مجموعه RNS تمامی زحمتکشان، اعم از کارکنان و مدیران، با هم یک خانواده تشکیل می دهیم که همگی در کنار هم یاد می گیریم، تجربه کسب می کنیم و به زندگی خود ادامه می دهیم و امیدواریم برای این دنیا یک اثر مفید از خود به جای بگذاریم و ضمن لذت بردن از آن اثر به آن افتخار نیز بکنیم.

RNS برند ثبت شده ی شرکت رنگین نخ صبا است که در سال ۱۳۸۹ در تهران توسط رضا مهاجرانی لیسانس نساجی متولد ۱۳۵۹ و امیر مهاجرانی فوق لیسانس مدیریت صنعتی متولد ۱۳۶۴ ثبت شد.

فعالیت شرکت در زمینه طراحی و مد و تولید پوشاک در ایران است.

RNS در ابتدا با طراحی خلاقانه و هنرمندانه تیم طراحی خود اقدام به درست کردن مجموعه های خود میکند بعد از آن پارچه ها و ملزومات مورد نظر خود را که از بهترین تامین کنندگان ایرانی تهیه می شود را تامین می کند و در انتخاب مواد اولیه کیفیت برتر و رضایت مشتری را در الویت و دستورکار خود قرار می دهد، سپس، تیم تولید RNS با برنامه ریزی شروع به تولید کالکشن مجموعه خود می کند که در آن تمامی محصولات با استانداردهای از قبل مشخص شده وارد مرحله دوخت می شوند. QC (کنترل کیفیت) در هر ایستگاه به دقت مراحل تولید را کنترل می کند. در آخر پس از آماده شدن محصولات و بسته بندی و نمایش کالکشن تولید شده، به تیم عکاسی سپرده می شود و پس از تولید عکس و محتوا در اختیار واحد فروش قرار می‌گیرد.

سیستم توزیع RNS به صورت مستقیم است و واسطه ها را برای رساندن مناسب  محصولات ایرانی RNS به دست مصرف کننده حذف کرده است.

فروش آنلاین، فروش در فروشگاه های زنجیره ای و (Retail)  تک فروشی های RNS، کانال هایی هستند که محصولات RNS در آن ها عرضه می گردند. مجموعه RNS با استفاده از تکنولوژی و علم مدیریت، همچنین افزایش بهره وری و روحیه تیمی، توانسته‌است هزینه ها را کنترل نموده  و ضمن ارائه‌ی کیفیتِ مناسب و در شأن مشتریان خود، محصولات RNS را با قیمت اقتصادی به ایشان ارائه نماید.

محصولات RNS در گروه مردانه شامل انواع تی شرت ها، پولوشرت ها، پیراهن، هودی، سویی شرت، شلوارهای رسمی، شلوارهای کژوال، شلوارهای اسپرت، لباس های راحتی، اکسسوری و جوراب، می‌شود.

در قسمت زنانه انواع تاپ، تی شرت، پیراهن، سارافون، لباس های ورزشی، لباس های راحتی، لباس های نیمه مجلسی، شلوارهای رسمی و شلوارهای کژوال، اکسسوری و جوراب تولید می‌شوند.

در تولیدات RNS از مواد اولیه طبیعی مانند پنبه و  کتان و همچنین رنگ های طبیعی استفاده می شود و از حامیان و دوستداران طبیعت می باشد.

همچنین RNS در کمپین های محافظت از یوزپلنگ ایرانی شرکت می کند و به همین منظور لوگوی RNS برگرفته از یوز ایرانی است.

افتخار RNS ایرانی بودن آن است.

در تمام سال هایی که مجموعه ی RNS آغاز به کار نمود، هدفش پایین نگه داشتن هزینه های تولید و کاهش قیمت واسطه گری بود تا مشتری بتواند با بهترین قیمت ممکن البسه ی این مجموعه را تهیه نماید.

همواره این موضوع که مشتریان بتوانند در صورت نیاز و در مراکز اصلی خرید شهر‌ها امکان خرید لباس های این مجموعه را داشته باشند از دغدغه های ما بوده، و تلاش مان بر این است که در همین راستا مراکز بیشتری را برای خرید مردم فراهم نماییم.
 
کیفیت لباس های RNS موضوعی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت، در عین حفظ قیمت بسیار مناسب، هیچ گاه برای کنترل هزینه ها از کیفیت کاسته نشده، بلکه تلاش بر این بوده است که در هر قدم کیفیت محصولات نیز افزایش یابند.
 
طراحی های مجموعه ی RNS توسط زبردست ترین طراحان مد و لباس صورت می گیرد و همواره سعی می شود لباس های به روز و ساده در مجموعه قابل ارائه باشد.
درب های مجموعه ی RNS همواره به روی اشخاصی که مایل به همکاری باشند باز است، چه در داخل به عنوان نیروهای زحمتکش اجرایی و چه به عنوان نمایندگان فروش در سطح شهر و کشور.
ما در حرکتیم و هر چالشی که پیش رویمان قرار می گیرد به عنوان وسیله ای برای پیشرفت به آن می نگریم.