Billy Gill ، فردی که کتانی های adidas را زنده کرد

 در مقاله

آیا تا به حال با کفش های کتانی خود خاطره داشتید؟

یا

تا کنون به این فکر بودید که کتانی ها ی خود را به هر قیمتی حفظ کنید؟

قرار است در این مقاله با کسی آشنا شویم که پاسخ این سوال ها را به خوبی می داند.

بیلی گیل، پسر جوان اهل شهر بندری Hull در انگلستان است. او توانست، کتانی های قدیمی و آسیب دیده ی آدیداس را برای افراد در سراسر دنیا، تعمیر و بازیابی کند.

 

هزاران دنبال کننده

بیلی 21 سال دارد و زمانی که در کالج، گردشگری می خواند این کار را آغاز کرد و 4 سال بعد، بیش از 21000 دنبال کننده در اینستاگرام و 19000 دنبال کننده هم در فیس بوک داشت.

او با دقت زیاد آدیداس های trainer  را تعمیر می کند. بیلی معتقد است که بعد از اینکه افراد معروف مشتری اش شدند و دنبال کننده های زیادی بدست آورد، تجارت او رونق فراوانی گرفته و در انگلیس و حتی کشورهای مختلف مشتریان زیادی پیدا کرده است.

چگونگی ایده گرفتن

او در زمان نوجوانی تفریحی به باشگاه فوتبال می رفت و کتانی های آدیداس را دوست داشت و آن ها را جمع آوری می کرد. و در حال حاضر 60 جفت از آن ها را دارد که بسیار نو و دارای برچسب  هستند.

بیلی می گوید: آن زمان کتانی زیبایی داشتم که به دلیل بازی های زیاد خراب شده بودند و ظاهر آن ها کثیف، و روکش جیر آن از بین رفته بود. چون به آن ها علاقه داشتم، می خواستم آن ها را مثل روز اول کنم.

پس در YouTube دنبال راهی برای تعمیر آن ها بودم تا آن ها را به یک کفش جدید تبدیل کنم.

این کار انجام شد. تصمیم گرفتم عکس قبل و بعد آن ها را در صفحه فیس بوک و اینستاگرام خود به اشتراک بگذارم. با این کار مشتریان زیادی ابتدا در انگلیس و منچستر و بعدا هم از سراسر دنیا پیدا کردم. من حتی از فیلیپین، استرالیا و لهستان مشتری داشتم.

خدمات و قیمت سفارش ها

او خدمات مختلفی از جمله، تمیز کردن، بازیابی و سفارشی کردن کتانی ها را انجام می دهد.  شروع قیمت ها از 30 پوند است. به سفارش مشتری تصاویر خاص هم روی کفش ها زده می شود و کارها کاملا سفارشی می شود.

 

او حتی کتانی های کودکان و نوزادان نوپا را هم بازسازی و احیا کرده است. 

سفارشی که او را شگف زده کرد

با اینکه بیلی سابقه ی زیادی در این کار ندارد ولی کارش را به خوبی انجام می دهد و انتظار می رود در آینده از افراد معروفی سفارش بگیرد. همین حالا هم تا دسامبر وقتش پر است و سفارش گرفته است.

بازیکن افسانه ای دارت، که نامش Raymond Van Barneveld است، کتانی های خود را برای بیلی فرستاد و به او پیام داد که دوست دارد او آن ها را طراحی کند. شگفت آور بود. و او شوک زده شده بود و پیش خود گفت آیا او کارهای مرا دیده است؟

وقتی کارش را تحویل داد، ریموند به او گفت این کار ویژه ای است و من آن را دوست دارم.

حتی همسر ریموند هم کارهای من را همیشه دنبال می کند و در پست های من نظر می گذارد.

برنامه هایی برای آینده

بیلی در حاضر به صورت پاره وقت و به صورت دستی کار می کند، اما امیدوار است کارش را توسعه دهد و تمام وقت کار کند. او در کنار والدینش است و می خواهد با پس اندازی که در حال جمع آوری است کاملا مستقل شود و کارش را حرفه ای کند.

برای این که کارش گسترش پیدا کند، از ماه ژانویه علاوه بر کتانی های آدیداس، کتانی های نایک هم تعمیر و احیا می کند. چون نایک هم طرفداران خود را دارد و افراد زیادی آن را دوست دارند.

و در نهایت بیلی می گوید:

محبوبیت آدیداس در انگلستان باعث شده که من روی این برند تمرکز کنم ولی این دلیل نمی شود که از برند های دیگر سفارش قبول نکنم. مثلا اگر کسی کتانی برند گوچی هم بیاورد من آن را با کمال میل می پذیرم و کارش را انجام می دهم.

پس از هر برندی سفارش داشته باشید قبول می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد بازسازی و ترمیم کتانی های خود را از طریق آدرس های زیر بدست آورید:

فیس بوک- AdidasRestoration

اینستاگرام – @adidashull

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید