adidas x Arsenal

 در مقاله

adidas x Arsenal
آدیداس اورجینالز با همکاری آرسنال ، مجموعه ای با عنوان ” برویزد بنانا ” به معنیِ موزِ کبود شده ، با الهام از گذشته (رِترو) ، تهیه کرده اند.
بعد از بازتولیدِ کیتِ پیراهن های تیمِ این فصل ، آدیداس و آرسنال ، یک مجموعهٔ رِترو کپسول ( رِترو به معنی وینتِیج یا همان سبکِ قدیم و گذشته است) ، با پیراهنِ نمادینِ “برویزد بنانا” روانه کرده اند . در کنارِ پیراهن های معروفِ تیم ، این مجموعه ، همچنین شاملِ پولیور های یقه گردِ ورزشی و سِت های گرمکن و شلوار می شوند که همگی الهام گرفته از لباس های اوایلِ دهه 1990 آرسنال است.


لباسِ ماندگارِ این مجموعه بی شک ، همان پیراهنِ تیم است که از شبدرِ سه برگِ آرمِ اصلیِ آدیداس و نیز نشانِ تیمِ آرسنال بهره می برد . علاوه بر این ، طراحی این پیراهن ، با آستین کوتاه و یقه هفت همراه می باشد که یک بازطراحیِ مشابه از پیراهنِ اصلیِ تیم است که بازیکنان آرسنال ، بین سال های 1991 تا 1993 ، می پوشیدند.

   
به طور کلی ، این مجموعه شاملِ تعدادی از لباس های الهام گرفته شده از لوازم ورزشی اوایل دهه 90 آرسنال ، از جمله پولیورهای یقه گرد و هودی های کلاه دار طرحِ شبدرِ سه برگِ آدیداس ، دو نوع سوئیت شرت های یقه ایستاده و سِت گرمکن و شلوار های ورزشی در رنگ های قرمز و پالتِ رنگیِ آبیِ دریایی است که در گذشته توسط افسانه های باشگاه ، دیوید روکَستِل ، یان رایت و تونی آدامز پوشیده شده اند.


رونمائی این مجموعه با یک فیلم کوتاه همراه شد که در وبسایت آرسنال و صفحه اینستاگرام آرسنال قرار داده شده است. این موزیک ویدئو ترکیبی از بازیکنانِ افسانه ای اوایل دهه 1990 به همراه بازیکنان برتر فعلی آرسنال چه در تیم مردان و چه زنان را نشان می دهد که تولیداتِ این مجموعه را بر تن کرده اند . موزیک فیلم ، آهنگی از آلبومِ بیکر به نامِ ” زردِ من می شوی ؟ ” است.

 
این مجموعه از 11 دسامبر 2019 ، در سرتاسر فروشگاه های آدیداس و آرسنال در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت و همچنین به صورت ِ آنلاین نیز، عرضه خواهند شد.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید