همکاری غول آلمانی و خانه مد ایتالیایی تایید شد

 در مقاله

همکاری غول آلمانی و خانه مد ایتالیایی تایید شد

پرادا (Prada) برند تخصصی مُد ایتالیایی برای کالاهای لوکس مردانه و زنانه است و تولیدکننده ی عینک، چرم، کفش، چمدان و کیف دستی می‌باشد. آدیداس هم (Adidas) یک شرکت پوشاک آلمانی است. شرکت آدیداس در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، پاافزار و کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت‌های شخصی و لوازم لوکس فعالیت می‌کند. باید بدانید که آدیداس بزرگترین تولیدکننده لوازم ورزشی در اروپا و دومین شرکت بزرگ تولیدی لوازم ورزشی در دنیا به‌شمار می‌رود.

در حالی که آدیداس و مارک های لوکس دیگر، مدتهاست که در دنیای همکاری  غوطه ور شده اند ، پرادا همیشه از این تب مصون بوده است، اما همیشه این طور پیش نمی رود.

چند روز قبل پرادا و آدیداس به طور رسمی اعلام کردند که پروژه “پرادا برای آدیداس” در راه است و به گمانه زنی های مربوط به همکاری احتمالی پاسخ داده اند. این نسخه به روند رو به رشد آدیداس از همکاری های تجاری لوکس مد، اضافه می کند.

 

خانه لوکس ایتالیایی و بزرگترین تولید کننده لباس ورزشی در اروپا ، دو جعبه کفش آدیداس را که داخل کیف خرید که طرح برجسته پرادا داشت، قرار دادند و  در تیزری که در رسانه های اجتماعی فراگیر شد ، به نمایش گذاشتند.

هدف از این همکاری ، بررسی حوزه های میراث ، فناوری و نوآوری و به چالش کشیدن خرد متعارف از طریق راهبردهای غیر منتظره است. این کفش ها “بر اساس ادغام معتبر مد و ورزش” ساخته خواهد شد که “میراث ورزشی و رویکرد بصری”در آنها ترکیب شده است. در واقع تلفیقی از مد و عملکرد در این همکاری موج می زند.

پیش بینی می شود که نام این کفش های ورزشی که غول آلمانی و خانه مد ایتالیایی در حال کار روی آن هستند Prada x adidas Sailing باشد. قرار است در دو رنگ منحصر به فرد از جمله White / Metallic Silver و Red release به صورت محدود تولید شود ، پیش بینی می شود  هر جفت در حدود 350 دلار قیمت گذاری شود. خیلی چیزها درباره ی این همکاری هنوز ناشناخته است و ما هم مشتاق دیدن این مجموعه هستیم.

این کفش توسط پرادا در کارخانه ایتالیایی آنها ساخته می شود و در ماه دسامبر 2019 در دسترس خواهد بود.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید