ممکن است کایلی جنر طراح داخلی شود و یا رستوران راه اندازی کند؟

 در مقاله

ممکن است کایلی جنر طراح داخلی شود و یا رستوران راه اندازی کند؟

برخیز و بدرخش…

ثروت میلیاردی کایلی جنر دلایل زیادی دارد و حالا به نظر می رسد که او می خواهد از لوازم آرایشی بیرون  آید و وارد دنیای دکوراسیون داخلی شود.

طبق گزارش خبرنگار هالیوود: علامت تجاری جنر مجموعه ای از وسایل دکوراسیون منزل شامل فرش، کاغذ دیواری، تشک ورزشی، مجسمه های سرامیکی، کاسه ، شمعدان ، گلدان ، تزئینات شیشه ای، ظروف، لامپ و مایکروویو را ثبت کرد. بله، پتانسیل مایکروویو مارک کایلی جنر در بازار وجود دارد.

همچنین جنر نام تجاری خود را در رستوران ها، کافه ها و سالن های کوکتل ارائه داد و نشان داد جوانترین کارداشیان / جنر ممکن است مشغول تجارت در مهمان نوازی باشد.

 

این اخبار فقط چند روز پس از پخش ویدیوی جنر از آواز خواندن “برخیز و بدرخش” دخترش، “استورمی” به نمایش در آمد. بلافاصله فراگیر و الهام بخش طیف های سفارشی، که از آن زمان در وب سایت او فروخته شده است، می شود. این فیلم که به فراموشی سپرده شده ، میلیون ها بازدید را به خود جلب کرده است و چیزی از یک پدیده فرهنگی را اثبات کرده است. جنر نیز به وسیله ی آن این برند خاص را نشان داد.

جنر از عشقش به دکوراسیون داخلی خجالت نمی کشد و نگاهی به دکوراسیون های تولد وی این را اثبات  می کند. مانند تعدادی از خواهرانش ، جنر با یکی از مشهورترین طراحان داخلی، به نام  مارتین لارنس بولارد برای  طراحی تعدادی از خانه های خود همکاری کرده است.

وی گفت: “من به مارتین گفتم که می خواهم یک چیز جدید و جالب با روشی که با احساسم مطابقت داشته باشد، طراحی کند. انتخاب رنگ بسیار حساس بود. من عاشق صورتی هستم  و می خواستم بیشتر خانه صورتی باشد! “او در اوایل سال جاری خانه خود را توسط شرکت    Architectural Digestبازسازی کرد.

 

خط تولید جدید و رابطه اش با دکوراسیون خانه

با این حال، از خط اجتناب ناپذیر لوازم خانگی کایلی جنر یا افتتاح رستوران او چه انتظاراتی داریم؟

رنگی که زیاد به چشم می خورد احتمالاً صورتی است و در حالی که ما نمی توانیم مطمئن باشیم که مایکروویو های مارک Jenner واقعاً در بازار وجود دارند، شکی نیست که جنر برای تمام زندگی ما – از لب تا لامپ ها – چیزی را در نظر گرفته است.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید

هالووین چیست؟