لباس های چرم زنانه

 در مقاله

لباس های چرم زنانه

گذشت روزهائی که تنها تصور از لباس چرم ، کت های موتورسواری چرمی بود که با شلوار های جین پوشیده می شدند.  استایلِ جوانان دهه پنجاه ، کم تر شبیه جیمز دین و بیشتر شبیه مارلون براندو… اما این روزها ، انتخاب های بیشتری برای پوشیدن چرم داریم. شما می توانید تمام ست های چرم را داشته باشید و مطمئن باشید که هیچ وقت از مد نمی روند. امروزه ،  محبوب ترین استایل های چرم  مربوط به خانوم هاست که می تواند هر شکلی باشد . چرم هائی که در تمامی رنگ ها وجود دارند ، از شلوار های تمام چرم یا تکه چرم گرفته تا شال گردن ها ، کلاه ها ،  کت ها و دامن ها. کافی است یک بار در بوتیک های گران قیمت فروخته شوند تا شما همان لباس ها را در تقریبا تمام فروشگاه های شهر ببینید.

در این بخش ، به چند نکته ، برای پوشیدنِ لباس های چرم زنانه اشاره می کنیم :

از سِت های محبوبِ پائیز امسال ،  شلوار ها و لِگینگ های چرم براق به همراه بلوزها یا ژاکت های بافت هستند.

همچنین  شلوار های تاکسیدوی چرم  در کنار لباس های یقه اسکی مشکی و کفش های پاشنه مشکی  چرم  سِت می شوند.

تنوع رنگی چرم ها بسیار بالاست… بژ ، خاکستری ، قهوه ای ،کِرِم ، قرمز ، نارنجی ، زرد … پس لطفا متفاوت باشید و فقط به رنگ مشکی اکتفا نکنید.

جفت کردنِ یک کت چرم بژ یا خاکستری با یک گردنبدِ بزرگ و شلوار چرمی که رنگش با آنها مطابقت دارد ، تیپِ براقِ جذابی را ایجاد می کند که برای هر جائی قابل پوشش است.

برای داشتنِ ظاهر زنانه ،  بلوزی که جنس پارچه  آن نرم است را درونِ یک دامنِ قد متوسطِ چرم  قرار دهید واضافه کردنِ  یک آیتم چرم  با هر رنگی ، فوراً ظاهر شما را از زیبا به  یک استایل شیک و مطابق مدِ روز تبدیل می کند.

اَکسِسوری های چرم مانند کمربند یا دستمال گردن  و اِسکارف  های چرم ، همیشه کمی حِس و حالِ اِحساسی و عاشقانه به پیراهن و دامن هایتان می دهد .

یک کمربندِ مشکی چرم به شلوارِ چرمِ قهوه ای شکلاتی تان ببندید و آن را با یک بلوز سفید کِرِمِ روشن و کفش پاشنه بلند سِت کنید تا ظاهری گرم و رمانتیک  ایجاد کنید .

با پیراهن های گلدارِ روشنتان ، دستمال گردن های چرم ببندید  تا ظاهری زنانه و شیک و جادوئی پیدا کنید. همراهیِ  یک کلاچ یا کیف  یک طرفهٔ چرم که رنگی متضاد یا مطابق با رنگِ پیرهنتان دارد جلوهٔ زیبائی به شما  می بخشد.

پوشیدنِ بوت ها و کفش های پامپزِ چرم (به فرم کلاسیک کفش‌های پاشنه بلند، پامپز گفته می‌شود؛ کفش‌هایی راحت با حداقل هفت سانتی‌متر پاشنه) ، در محل کار و همچنین سِت کردن آن ها با شلوارهائی که روی آنها تکه چرم کار شده است حتی برای ساعات بعد کار هم می تواند انتخابِ جسورانه ای باشد.

نوشته های اخیر

یک نظر بدهید