ما در RNS در کلیه سطوح از مدیران ارشد تا فروشندگان ، کارمندان اداری ، سرپرستان تولید و کارگران با هم یک خانواده را تشکیل می دهیم. RNS برای ما محلی است که در آن یاد می گیریم ، تجربه کسب می کنیم و امیدواریم برای جامعه خود و دنیا ی پیرامونمان اثرات مثبت ومفیدی را به جای بگذاریم. ما ضمن لذت بردن از فعالیتی که انجام می دهیم  به آن افتخارمی کنیم و همین اصل است که مارا در کنار هم خوشحال نگه داشته است .

RNS برند ثبت شده شرکت رنگین نخ صبا است که در 23 فروردین 1389 در تهران توسط آقایان رضا مهاجرانی لیسانس نساجی متولد 1359 و امیر مهاجرانی فوق لیسانس مدیریت صنعتی متولد 1364 در تهران ثبت شده است.

هدف از ایجاد این برند علاوه بر تولید و فروش پوشاک ، خلق یک برند حرفه ای با زیر ساخت کامل و به روز و مطابق با استانداردهای جهانی  در حوزه مد و پوشاک و ریتیل بوده است . از همان ابتدای تاسیس برند RNS ، نگاه موسسین این برند رسیدن به یک اکوسیستمی بوده که بتواند با بهره گیری از دانش و تجارب نیروهای متخصص و با  آموزش، تحقیق و یادگیری مستمر و همچنین استفاده از تجارب پیشگامان این صنعت  خود را به روز و استاندارهای بین المللی نزدیک نماید .

برای دیدن ماموریت RNS کلیک کنید...

زمینه فعالیت RNS  : طراحی ، تولید ، تامین ، مد و پوشاک و صنعت ریتیل ( خرده فروشی ) که بخش ریتیل از دو زیرشاخه  آفلاین و آنلاین تشکیل شده است .

محصولات RNS  در دو بخش زنانه و مردانه شامل کتگوری های تاپ و تیشرت ، پیراهن ، شومیز ، مانتو ، پالتو ، کت تک ، سارافون ، هودی ، سوئیشرت ، بارانی ، کاپشن ، شلوارهای کتان ، پارچه ای ، لینن ، جین ، شلوارهای رسمی ، شلوارهای کژوال و همچنین در قسمت های کفش ، جوراب ، لباس زیر ، کیف ، کمربند ، اکسسوری و … فعالیت می کند .

سبک کالکشن های RNS  کژوال و برای سنین 25 تا 45 سال طراحی شده است.

فرآیند رسیدن محصولات به دست مشتریان عزیز به این صورت است :  ابتدا کالکشن سه فصل بعد توسط مدیران ارشد بودجه بندی شده و در اختیار تیم طراحی گذاشته می شود ، تیم طراحی با توجه به ترند سه فصل بعد از نظر مدل و رنگبندی و تحقیق در این مورد و همچنین مشورت تیم فروش و مارکتینگ در مورد این که مشتریان RNS  چه کسانی هستند و چه نیازی دارند ، شروع به طراحی کالکشن با یک نام ،هدف و  پیام برای مخاطبین RNS  می کند . در مراحل بعدی نمونه های اولیه  آماده سازی شده و در کمیته های مختلف در بخش های فروش ، مارکتینگ بررسی شده و در نهایت کالکشن نهایی آماده می شود و در اختیار تیم مهندسی محصول ، الگوسازی و تیم تامین جهت تامین پارچه و خرج کار مورد نیاز قرار گرفته می شود.

همزمان نمونه های نهایی در اختیار تیم های مارکتینگ و ویژوال قرار می گردد تا کارهای عکاسی و برنامه ریزی جهت چیدمان در فروشگاه ها و زمانبندی ارسال به شعب انجام گردد .

کارخانه RNS  یکی از مهم ترین قسمت هایی است که با هدف کمک به بخش تامین با تکنولوژی روز و بهترین کیفیت شروع به کار کرد . تقریبا  80% محصولات برند RNS  توسط این واحد تولید و در اختیار واحد فروش گذاشته می شود  که این امر باعث شده تا هزینه های تولید و کنترل کیفیت به صورت کامل در راستای استراتژی برند پیش بروند .

هر برند مسئولیتی در قبال جامعه، مردم  و محیط پیرامونش دارد و می بایست در  جهت نیل به این هدف که همان مسئولیت اجتماعی برند است گامهایی استوار بردارد. حفظ محیط زیست و یوزپلنگ ایرانی دغدغه هایی است که برندRNS  در تلاش است   بتواند  در تمامی مراحل طراحی ، تولید و توزیع و کلیه فعالیت هایش آنها را در نظر قرار دهد  و برای حفظ و پاسداری از آنها تلاش کند.

برای دیدن مسئولیت اجتماعی کلیک کنید ...

باور ما در RNS  این است که در ایران اگر چه در مقیاس کوچکتر در حال حاضر می توان توسط تیم های جوان با انگیزه و ایده های خلاق ،  یک برند باکیفیت ، با اصالت و همگام با استانداردهای به روز نه تنها در زمینه فشن و ریتیل بلکه در همه زمینه ها و رشته ها داشته باشیم ، کافیست به برندهای ایرانی اعتماد داشته باشیم و در این راه در کنارشان باشیم و با انتقادهای سازنده خود به توسعه برندهای جوان و با پتانسیل ایرانی کمک کنیم راه های ارتباطی مشتریان برای تهیه محصولات RNS  شعب فیزیکی و آنلاین RNS می باشد که سیاست RNS توسعه در جای جای ایران عزیز می باشد ( برای آگاهی از شعب RNS اینجا کلیک کنید )  و وب سایت RNS که برای سراسر ایران به  راحتی ارسال انجام می شود و تیم آنلاین RNS با تلاش های بی وقفه سعی در ارائه یک سایت به روز و کاربر پسند با پشتیبانی در  خور مردم عزیز دارد.

درباره تیم RNS

بخش های موجود

 • مالی
 • حسابداری
 • اداری
 • طراحی
 • الگوسازی
 • برش
 • کنترل کیفیت
 • تولید
 •  فروش
 • مارکتینگ
 • وب سایت و سوشال مدیا
 • ریتیل
 • انبار
 • IT ، باشگاه مشتریان
 • گرافیست